08.08.2021
08.08.2021

Oława Adres : Wiejska 40 , Kancelaria Prawna Cena : Proszę o kontakt 538166433 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Kancelaria Prawna


Kancelaria Turek&Wspólnicy Sp. z o.o. świadczy kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę prawną zarówno firm jak i klientów indywidualnych.
Zespół naszych prawników wspierają licencjonowani detektywi oraz  windykatorzy terenowi.

 W ramach naszej oferty wskazujemy na następujące obszary specjalizacji:


  1. Prawo cywilne - nasi prawnicy zapewniają reprezentację na każdym etapie postępowania, sporządzamy umowy i opnie prawne.

  2. Prawo upadłościowe w tym upadłość konsumencka. Prowadząc postępowania upadłościowe, pomogliśmy już wielu osobom w powrocie do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

  3. Prawo rodzinne - m. in. sprawy rozwodowe, podziały majątku, sprawy alimentacyjne. Nasi detektywi pomagają w zbieraniu dowodów.

  4. Prawo spadkowe - m. in. długi spadkowe, uchylenie się od skutków złożonego oświadczenia woli odnośnie spadku, rozrządzenia na wypadek śmierci, działy spadku.

  5. Prawo pracy - obsługujemy zarówno pracodawców jak i pracowników.

  6. Prawo administracyjne w tym prawo budowlane - pomagamy we wszelkich czynnościach urzędowych, nasi prawnicyzapewniają reprezentację w postępowaniach zarówno przed NSA jak i WSA.

  7. Prawo handlowe i gospodarcze - pomagamy każdego rodzaju przedsiębiorstwom, doradzamy zarówno w wyborze właściwej formy danego biznesu jak i na każdym etapie jego rozwoju.


 

Nasze oddziały mieszczą się w Oławie oraz Wrocławiu. Nasi prawnicy reprezentują naszych Klientów na terenie całej Polski.

Kontakt:

tel. 538 166 433

e-mail: biuro@twkancelaria.eu


Numer ogłoszenia : 8447
Liczba odsłon: 345, dzisiaj+1